شرکت Ridge Tool یک شرکت تولیدی آمریکایی است که ابزار دستی را تحت نام تجاری Ridgid تولید و توزیع می کند. این شرکت در سال 1923 در North Ridgeville، Ohio تاسیس شد. [1] در سال 1943، او به Elyria، اوهایو نقل مکان کرد، و در سال 1966، او تبدیل به یک شرکت تابعه متعلق به امرسون الکتریک شد.

ابزار Ridgid در لوله کشی، اتصالات لوله، ساخت و ساز و HVAC هدف قرار می گیرد. این نام تجاری به واسطه آچارهای مخصوص قرمز مشخص می شود، [2] [3] اما این شرکت بیش از 300 نوع مختلف ابزار تولید می کند. این شرکت همچنین ابزارهای قدرتمندی را که به طور گسترده توسط TTI ساخته شده است و همچنین واحدهای خنک و خشک ساخته شده توسط شرکت مادر امرسون به فروش می رساند.

Ridgid تقویم Pinup را از سال 1935 تا 2016 تولید کرده است. [5] گزیده های اولیه، کار جین پتتی هنرمند آمریکایی را به نمایش گذاشت. راکل ولش و بروک برک [6]We do not give plagiarism a chance. That is why we always check whether the papers delivered by our specialists are original and 100% unique. We do not let anything ruin the positive image we are working so hard on building with writing help. Outline $5 Amendments * $30 Title Page $5 Bibliography $15 Formatting $10.